اخبار هنرمندانبیوگرافی

علت فوت آرش میراحمدی بازیگر مشخص شد +بیوگرافی

آرش میراحمدی به بیماری سرطان دچار شده بود و متاسفانه خیلی دیر متوجه این بیماری شد در نهایت در 28 شهریور 1402 در سن 52 سالگی فوت کرد.

علت فوت آرش میراحمدی بازیگر مشخص شد +بیوگرافی

علت فوت آرش میراحمدی

آرش میراحمدی به دلیل سرطان لوزالعمده درگذشت او در چندماه اخیر دوره های شیمی درمانی را پشت سر میگذاشت اما درمان او اثربخش نبود و این بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون درگذشت.

آرش میراحمدی بعد از شمی درمانی دچار زردی شدید شده بود و مدتی در آی سی یو بستری بود و در نهایت فوت کرد.

همچنین ببینید

علت فوت همسر مسعود هارونی چیست +بیوگرافی و مرگ

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان + عکس

این هنرمند نامدار که در عرصه‌های مختلف هنری از جمله سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت داشت، با خلق آثار ماندگار و تأثیرگذار، نقش مهمی در اعتلای فرهنگ و هنر ایران ایفا کرد. این ضایعه ناگوار را به جامعه هنری ایران و خانواده محترم این هنرمند تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه و برای بازماندگان محترم صبر و اجر مسئلت می‌نماییم.

رضا خسروزاد از دوستان و همکاران آرش میراحمدی در گفت وگو با ایرنا، توضیح داد که این بازیگر از صبح امروز ۲۸ شهریورماه به کما رفت و حوالی ساعت ۴ بعدازظهر، متاسفانه درگذشت.

به گفته وی، این اتفاق به دلیل پایین آمدن سطح گلبول های سفید خون و مشکلات تنفسی آرش، رخ داد.

میراحمدی، از هفته گذشته، در بخش آی.سی.یو بیمارستان بستری شده بود و تحت معالجه پزشکان قرار داشت.

بنابه نظر پزشک و نزدیکان او، چند روزی بود که به دلیل ابتلا به بیماری سرطان، تحت مراقب ویژه قرار داشت، با اینکه بدن او نسبت به شیمی‌درمانی واکنش بالا نشان داده بود، اما وضعیت کلی سلامتی‌اش در حالات پایدار قرار داشت. با این حال، متاسفانه این بازیگر عصر امروز در گذشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا